Info o Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat - hodnocení a parametry

Informace: Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat Kování Rostex

Popis produktu: Rostex madlo dveřní přímé oboustranné Dveřní madlo pro posuvná a kyvná skleněná dveřní křídla pravá i levá, pro tloušťku dveří 38 - 46 mm.   Povrchová úprava: Nerez mat Dostupnost jednotlivých variant závisí na výběru povrchové úpravy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.   Dokumenty ke stažení: Popis povrchových úprav... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat za skvělou cenu 4 452 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat

Lukáš
Pro mé potřeby je Rostex Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat skvělá volba v kategorii Kování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat Rostex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat Rostex na zahradu

Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat Kování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Rostex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 452 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rostex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Kování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat Kování
Cena zboží
4 452 Kč
Dostupnost
18.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Kování Rostex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rostex madlo dveřní přímé oboustranné - 720mm Nerez mat) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rostex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.