Info o Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá - hodnocení a parametry

Informace: Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá Štítové kování Rostex

Popis produktu: Rostex klika okenní uzamykatelná pro ovládání oken s celoobvodovým kováním rozměr a povrchová úprava: v tabulce s variantami   Dokumenty ke stažení: Popis povrchových úprav klik Rostex... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá za skvělou cenu 548 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Štítové kování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá

Lukáš
Pro mé potřeby je Rostex Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá skvělá volba v kategorii Štítové kování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá Rostex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá Rostex na zahradu

Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá Štítové kování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Rostex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 548 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rostex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Štítové kování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá Štítové kování
Cena zboží
548 Kč
Dostupnost
19.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Štítové kování Rostex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rostex klika okenní uzamykatelná - 7x7 Hnědá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rostex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.