Info o Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti - hodnocení a parametry

Informace: Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti Štítové kování Rostex

Popis produktu: Rostex Elegant dveřní kování pro dveře tloušťky 38-52 mm   Varianta: klika-klika klika-knoflík WC   Provedení: pro obyčejný klíč pro vložku WC   Povrchová úprava: Cr - nerez Ti   Dokumenty ke stažení: Výkres Popis povrchových úprav... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti za skvělou cenu 863 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Štítové kování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti

Lukáš
Pro mé potřeby je Rostex Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti skvělá volba v kategorii Štítové kování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti Rostex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti Rostex na zahradu

Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti Štítové kování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Rostex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 863 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rostex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Štítové kování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti Štítové kování
Cena zboží
863 Kč
Dostupnost
16.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Štítové kování Rostex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rostex Elegant dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Ti) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rostex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.