Info o Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti - hodnocení a parametry

Informace: Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti Dveřní zarážky Rostex

Popis produktu: Rostex dveřní zarážka Dveřní zarážka zabraňuje pohybu dveřního křídla do nežádoucí polohy. Provedení hranatá oblá Povrchová úprava Dostupnost jednotlivých variant závisí na výběru povrchové úpravy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Ke stažení Popis povrchových úprav ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti za skvělou cenu 165 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dveřní zarážky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti

Lukáš
Pro mé potřeby je Rostex Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti skvělá volba v kategorii Dveřní zarážky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti Rostex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti Rostex na zahradu

Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti Dveřní zarážky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Rostex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 165 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rostex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Dveřní zarážky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti Dveřní zarážky
Cena zboží
165 Kč
Dostupnost
28.08.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Dveřní zarážky Rostex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Rostex dveřní zarážka - hranatá Ti) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rostex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kutil.cz můžete zakoupit další produkty:
Dveřní zarážky - Zobrazit další produkty