Info o ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED - hodnocení a parametry

Informace: ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED Stoly ROJAPLAST

Popis produktu: Zahradní stůl ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED : Potřebujete na svou zahradu kulatý stůl, který něco vydrží? Skládací stůl Rojaplast Pizarra Crossed je výjimečně odolný hlavně díky vlastnostem své krásné desky. Ta je vyrobena z kompozitního materiálu sevelitu. Proto snadno odolá nástrahám počasí, UV záření, vylitým nápojům či poškození ostrými předměty nebo nárazy. Bonusem je její skvělý dekor. Stůl je velmi stabilní a snadno se skládá i rozkládá. Navíc je lehce udržovatelný a omyvatelný. Díky svým unikátním vlastnostem je stůl Rojaplast Pizarra Crossed vhodný jak pro exteriéry, tak i pro interiéry. Perfektně se hodí nejen na zahrady a terasy, ale také do restaurací nebo kaváren. Každému prostoru dodá rychle šmrnc i nevídanou eleganci.  Klíčové vlastnosti zahradního stolu Rojaplast Pizarra CrossedSkládací zahradní stůl s deskou z odolného sevelitu Pevná kovová kostra dodává stolu Rojaplast Pizarra Crossed mimořádnou stabilitu Velmi snadné rozkládání, skládání a skladováníStůl je vhodný pro vnitřní i venkovní použití, na zahrady, terasy, do restaurací nebo kavárenVyniká odolností vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškozeníStůl Rojaplast Pizarra Crossed se snadno udržuje a je plně omyvatelný   Hmotnost:10 kgNosnost:50 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED za skvělou cenu 1 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED

Lukáš
Pro mé potřeby je ROJAPLAST ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED skvělá volba v kategorii Stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED ROJAPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED ROJAPLAST na zahradu

ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED  Stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROJAPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROJAPLAST
- číslo EAN 5904134598578 z výroby
- produkt je v kategorii Stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED  Stoly
Cena zboží
1 390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stoly ROJAPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROJAPLAST Stůl PIZARRA CROSSED ) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROJAPLAST), manuály 5904134598578, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.