Info o ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý - hodnocení a parametry

Informace: ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý Stoly ROJAPLAST

Popis produktu: Zahradní stůl ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý : Potřebujete na stolek na cesty, který něco vydrží? Campingový stůl Rojaplast Sevelit je výjimečně odolný hlavně díky vlastnostem své desky. Ta je vyrobena z kompozitního materiálu sevelitu. Proto snadno odolá nástrahám počasí, UV záření, vylitým nápojům či poškození ostrými předměty nebo nárazy. Bonusem je její skvělý dekor. Stolek Rojaplast Sevelit je velmi stabilní a snadno se skládá i rozkládá. Navíc je lehce udržovatelný a omyvatelný.  Klíčové vlastnosti campingového stolku Rojaplast SevelitSkládací kempingový stůl s deskou z odolného sevelitu Pevná hliníková kostra dodává stolu Rojaplast Sevelit výbornou stabilitu Velmi snadné rozkládání, skládání a skladováníStůl Rojaplast Sevelit vyniká odolností vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškozeníSnadno se udržuje a je plně omyvatelný   Hmotnost:2,5 kgNosnost:40 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý za skvělou cenu 580 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý

Lukáš
Pro mé potřeby je ROJAPLAST ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý skvělá volba v kategorii Stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý ROJAPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý ROJAPLAST na zahradu

ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý     Stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROJAPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 580 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROJAPLAST
- číslo EAN 5904134599940 z výroby
- produkt je v kategorii Stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý     Stoly
Cena zboží
580 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stoly ROJAPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROJAPLAST Stůl 60x80 camping SEVELIT antracit/bílý ) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROJAPLAST), manuály 5904134599940, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.