Info o ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený - hodnocení a parametry

Informace: ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený Stoly ROJAPLAST

Popis produktu: Zahradní stůl ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený : Jednoduchý campingový stoleček Rojaplast. Jako stvořený pro vaše cesty či výlety. Díky jednoduchému systému skládání i nízké váze zabere jen minimum místa a snadno ho tak převezete, kamkoliv budete potřebovat. Zelený stůl Rojaplast Camping je opatřen lehkou hliníkovou konstrukcí a odolnou plastovou deskou. Nenápadný design zcela podřízený maximální funkčnosti oceníte pokaždé, když si na stolek Rojaplast Camping odložíte kávu. Třeba někde uprostřed divočiny.    Klíčové vlastnosti zeleného stolu Rojaplast CampingJednoduchý campingový stolek nejen na cestyOdolné zpracování z hliníku a kvalitního plastuDlouhodobá funkčnost a odolnostStůl Rojaplast Camping vyniká jednoduchým designem Hmotnost:2 kgNosnost:20 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený za skvělou cenu 360 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený

Lukáš
Pro mé potřeby je ROJAPLAST ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený skvělá volba v kategorii Stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený ROJAPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený ROJAPLAST na zahradu

ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený          Stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROJAPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 360 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROJAPLAST
- číslo EAN 5904134005045 z výroby
- produkt je v kategorii Stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený          Stoly
Cena zboží
360 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stoly ROJAPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROJAPLAST Stůl 53x70 camping zelený ) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROJAPLAST), manuály 5904134005045, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.