Info o ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA - hodnocení a parametry

Informace: ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA Stoly ROJAPLAST

Popis produktu: Zahradní stůl ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA: Potřebujete na svou zahradu středně velký stůl, který něco vydrží? Skládací stůl Rojaplast Pizarra je výjimečně odolný hlavně díky vlastnostem své krásné desky. Ta je vyrobena z kompozitního materiálu sevelitu. Proto snadno odolá nástrahám počasí, UV záření, vylitým nápojům či poškození ostrými předměty nebo nárazy. Bonusem je její skvělý dekor. Stůl je velmi stabilní a snadno se skládá i rozkládá. Navíc je lehce udržovatelný a omyvatelný. Díky svým unikátním vlastnostem je stůl Rojaplast Pizarra vhodný jak pro exteriéry, tak i pro interiéry. Perfektně se hodí nejen na zahrady a terasy, ale také do restaurací nebo kaváren. Každému prostoru dodá rychle šmrnc i nevídanou eleganci. Klíčové vlastnosti zahradního stolu Rojaplast PizarraSkládací zahradní stůl s deskou z odolného sevelitu Pevná kovová kostra dodává stolu Rojaplast Pizarra mimořádnou stabilitu Velmi snadné rozkládání, skládání a skladováníVhodný pro vnitřní i venkovní použití, na zahrady, terasy, do restaurací nebo kavárenVyniká odolností vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškozeníStůl Rojaplast Pizarra se snadno udržuje a je plně omyvatelný   Hmotnost:17 kgNosnost:50 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA za skvělou cenu 2 450 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA

Lukáš
Pro mé potřeby je ROJAPLAST ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA skvělá volba v kategorii Stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA ROJAPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA ROJAPLAST na zahradu

ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA Stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROJAPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 450 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROJAPLAST
- číslo EAN 5904134599315 z výroby
- produkt je v kategorii Stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA Stoly
Cena zboží
2 450 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stoly ROJAPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROJAPLAST Stůl 115x70cm PIZARRA) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROJAPLAST), manuály 5904134599315, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.