Info o ROJAPLAST Stolek pro výsadbu - hodnocení a parametry

Informace: ROJAPLAST Stolek pro výsadbu Stoly ROJAPLAST

Popis produktu: Stolek ROJAPLAST Stolek pro výsadbu : Jednoduchý a praktický stolek ROJAPLAST pro výsadbu rostlin, který je vyroben z mořeného borovicového dřeva. Vrchní odkládací plochu tvoří kovová deska, která napomáhá snadnému úklidu po přesazování a jiných úpravách květin všeho druhu. Stolek se snadno udržuje, materiál je stálý. Hodí se na venkovní použití. Klíčové vlastnosti stolku ROJAPLASTDřevěný stolek určený k přesazování rostlinVyroben z borovicového dřevaOdkládací plocha stolku ROJAPLAST tvoří kovová deskaJednoduchá údržba a stálý materiál ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROJAPLAST Stolek pro výsadbu za skvělou cenu 749 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROJAPLAST Stolek pro výsadbu

Lukáš
Pro mé potřeby je ROJAPLAST ROJAPLAST Stolek pro výsadbu skvělá volba v kategorii Stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROJAPLAST Stolek pro výsadbu od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROJAPLAST Stolek pro výsadbu }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROJAPLAST Stolek pro výsadbu mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROJAPLAST Stolek pro výsadbu ROJAPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROJAPLAST Stolek pro výsadbu , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROJAPLAST Stolek pro výsadbu ROJAPLAST na zahradu

ROJAPLAST Stolek pro výsadbu           Stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROJAPLAST Stolek pro výsadbu i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROJAPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 749 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROJAPLAST Stolek pro výsadbu na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROJAPLAST
- číslo EAN 5905919017208 z výroby
- produkt je v kategorii Stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROJAPLAST Stolek pro výsadbu           Stoly
Cena zboží
749 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stoly ROJAPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROJAPLAST Stolek pro výsadbu ) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROJAPLAST), manuály 5905919017208, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.