Info o ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg - hodnocení a parametry

Informace: ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg Stojany ROJAPLAST

Popis produktu: Stojan ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg: Užijte si léto naplno. Tento podstavec v černé barvě je vyroben z polyresinu a je určen především pro menší slunečníky Rojaplast. Držák je vybaven plastovým adaptérem. Hmotnost 19 kg zajistí vašemu slunečníku dostatečnou stabilitu.  Klíčové vlastnosti podstavce Rojaplast Polyresin 19 kgPříslušenství pro slunečníkyRojaplast je opatřen plastovým adaptéremJe vyroben z polyresinuPrůměr podstavce je 54,5 cmHmotnost podstavce Rojaplast je 19 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg za skvělou cenu 700 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stojany na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg

Lukáš
Pro mé potřeby je ROJAPLAST ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg skvělá volba v kategorii Stojany.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg ROJAPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg ROJAPLAST na zahradu

ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg Stojany Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROJAPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 700 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROJAPLAST
- číslo EAN 8595226705775 z výroby
- produkt je v kategorii Stojany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg Stojany
Cena zboží
700 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stojany ROJAPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROJAPLAST Podstavec POLYRESIN 19 kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROJAPLAST), manuály 8595226705775, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Stojany - Zobrazit další produkty