Info o ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg - hodnocení a parametry

Informace: ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg Stojany ROJAPLAST

Popis produktu: Slunečník ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg: Váš slunečník už žádný vítr nepřevrátí. Betonový podstavec je vyveden v černé barvě a díky své hmotnosti 25 kg s ním je tak žádný větřík nezacloumá. Disponuje plastovým adaptérem o rozměrech 53 × 39 × 36 mm. Samotný podstavec má pak rozměry 48 × 48 cm. Klíčové vlastnosti betonového podstavce Rojaplast Stabilní podstavec pro slunečník Vyroben z betonu s plastovým adaptérem Hmotnost 25 kg pro větší stabilitu Betonový podstavec Rojaplast pro slunečník je v černé barvě  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg za skvělou cenu 750 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stojany na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg

Lukáš
Pro mé potřeby je ROJAPLAST ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg skvělá volba v kategorii Stojany.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg ROJAPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg ROJAPLAST na zahradu

ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg Stojany Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROJAPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 750 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROJAPLAST
- číslo EAN 8595226702545 z výroby
- produkt je v kategorii Stojany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg Stojany
Cena zboží
750 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stojany ROJAPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROJAPLAST Podstavec Betonový 25 kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROJAPLAST), manuály 8595226702545, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Stojany - Zobrazit další produkty