Info o ROJAPLAST Plůtek záhonový - hodnocení a parametry

Informace: ROJAPLAST Plůtek záhonový Květináče ROJAPLAST

Popis produktu: Květináč ROJAPLAST Plůtek záhonový: Pro všechny, kterým se líbí dřevěné dekorace a rádi se obklopují krásnými věcmi v přírodním stylu, se nabízí dřevěný záhonkový plůtek ROJAPLAST. Jedná se dřevěný plůtek, kterým můžete vytyčit vaše záhonky a vytvoříte tak oddělené části vaší zahrádky. Plůtkem Rojaplast ohraničíte jednoduše části záhonků tak, že za pomocí kladívka zaťuknete hroty plůtku do země. Dřevěný plůtek Rojaplast má nejen dekorativní funkci, může sloužit i jako ochrana proti drobné zvěři nebo ochránit rostlinky před pobíhajícími dětmi. Klíčové vlastnosti dřevěného plůtku ROJAPLASTDřevěný plůtek pro ohraničení venkovních záhonkůVhodný pro uspořádání vaší zahradyDekorativní prvek oddělující jednotlivé záhonkyJednoduchá manipulaceOchranná funkce ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROJAPLAST Plůtek záhonový za skvělou cenu 99 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROJAPLAST Plůtek záhonový

Lukáš
Pro mé potřeby je ROJAPLAST ROJAPLAST Plůtek záhonový skvělá volba v kategorii Květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROJAPLAST Plůtek záhonový od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROJAPLAST Plůtek záhonový}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROJAPLAST Plůtek záhonový mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROJAPLAST Plůtek záhonový ROJAPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROJAPLAST Plůtek záhonový, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROJAPLAST Plůtek záhonový ROJAPLAST na zahradu

ROJAPLAST Plůtek záhonový Květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROJAPLAST Plůtek záhonový i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROJAPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROJAPLAST Plůtek záhonový na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROJAPLAST
- číslo EAN 5905919012395 z výroby
- produkt je v kategorii Květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROJAPLAST Plůtek záhonový Květináče
Cena zboží
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Květináče ROJAPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROJAPLAST Plůtek záhonový) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROJAPLAST), manuály 5905919012395, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.