Info o ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 - hodnocení a parametry

Informace: ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 Slunečníky ROJAPLAST

Popis produktu: Markýza ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 : Markýza ROJAPLAST 3×2 m představuje praktický doplněk pro ochranu před slunečním zářením pro terasu vašeho domu či jiné části vaší zahrady. Je ovládaná pomocí kličky a obsahuje hliníkový roler, přední hliníkový nosník, ocelový zadní nosník a hliníková výsuvná ramena. Markýza umožňuje dostatečný prostor pro umístění i většího množství zahradního nábytku. Její plachta je vyrobena z polyesteru a kovová konstrukce je doplněna práškovou barvou na povrchu. Instaluje se do stěny či do stropu, přesně podle potřeby a možností. Díky markýze ROJAPLAST si naplno vychutnáte posezení na vaší zahradě. Klíčové vlastnosti ROJAPLAST Markýzy 3×2 m vzor 101Markýza pro ochranu před slunečním zářenímOvládaná pomocí kličkyMarkýza ROJAPLAST má kovovou konstrukciInstalace do stěny i stropuPlachta vyrobena z polyesteruBarevné provedení: zelené, vzor 101 Rozměry:3 × 2 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 za skvělou cenu 3 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Slunečníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101

Lukáš
Pro mé potřeby je ROJAPLAST ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 skvělá volba v kategorii Slunečníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 ROJAPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 ROJAPLAST na zahradu

ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101    Slunečníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROJAPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROJAPLAST
- číslo EAN 8595226700794 z výroby
- produkt je v kategorii Slunečníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101    Slunečníky
Cena zboží
3 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Slunečníky ROJAPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROJAPLAST Markýza 3x2m vzor 101 ) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROJAPLAST), manuály 8595226700794, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.