Info o ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda - hodnocení a parametry

Informace: ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda Květináče ROJAPLAST

Popis produktu: Květináč ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda: Pro všechny, kterým se líbí dřevěné dekorace a rádi se obklopují krásnými věcmi v přírodním stylu, se nabízí květináč ROJAPLAST ZAHRÁDKA. Jde o tři spojené dřevěné truhlíky kaskádovitého uspořádání, takže do nich můžete zasadit i tři druhy různých okrasných květin, bylinek, či zakrslých dřevin. ROJAPLAST květináč - ZAHRÁDKA je vyrobený z borovicového dřeva. Pokud ho umístíte do interiéru, vytvoříte stylovou dekoraci s krásnou borovicovou vůní. Kaskádovitý květináč ROJAPLAST ZAHRÁDKA je vhodný i na vaši terasu, balkón, nebo se klidně může stát součástí vaší zahrady. Klíčové vlastnosti květináče ROJAPLAST ZAHRÁDKATři dřevěné truhlíky kaskádovitého uspořádání Vhodné do interiéru i exteriéruMožnost kombinace různých druhů květin, bylinek, dřevinPěkný designový doplněk s vůní borovicového dřevaHodí se také na výsadbu zeleniny ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda za skvělou cenu 950 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda

Lukáš
Pro mé potřeby je ROJAPLAST ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda skvělá volba v kategorii Květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda ROJAPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda ROJAPLAST na zahradu

ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda Květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada ROJAPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 950 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce ROJAPLAST
- číslo EAN 5905919018564 z výroby
- produkt je v kategorii Květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda Květináče
Cena zboží
950 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Květináče ROJAPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (ROJAPLAST Květináč - ZAHRÁDKA kaskáda) potřebujete dokumentaci od výrobce (ROJAPLAST), manuály 5905919018564, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.