Info o Robomow RX 20U - hodnocení a parametry

Informace: Robomow RX 20U Robotické Robomow

Popis produktu: Robotická sekačka Robomow RX 20U: Ušetřete si čas ztrávený sekáním trávy. Svěřte svou zahradu moderní robotické sekačce. Robomow RX 20U je robustní stroj pro úpravu trávníku s minimální asistencí, a to samé platí o servise. Po snadné instalaci prostě jen sekačku vypustíte na trávník a ona automaticky postará o úpravu zeleně v celém vyznačeném území. Doporučuje se pro trávníky s plochou do 200 m2, ale v případě jednoduché tvaru, jako má třeba fotbalové hřiště, zvládne až 300 m2. Klíčové vlastnosti robotické sekačky Robomow RX 20U Automatické sekání pro trávníky do 200 m2, jednoduchý tvar bez překážek až 300 m2Nastavitelná výška sečení 15 až 45 mmPokročilá řídící elektronika pohonuPřekonání svahu do 15 % (8,5 stupně)Odolnost proti dešti, postřikovačům… Instalaci zvládne každýPřed tím, než sekačka poprvé vyjede, je potřeba velice jednoduchá a intuitivní instalace. Všechny potřebné části jsou přibaleny. Přiloženým pravítkem natáhnete obvodový drát, vyznačíte místo pro nabíjecí stanici a stanici zapojíte k elektrické síti. Ještě je potřeba odstranit zahradní nábytek, případně dětem hračky a Robomow RX 20U může začít sekat. Po vybití najde podle obvodového drátu dobíjecí stanici. Počítá se sekáním až 1× denně. Baterie se dobíjí záměrně pomalu, aby vydržela co nejdéle. Chytrý pohyb zahradouRobotická sekačka si vystačí bez nárazníků a jen s dvojicí kol. Náraz detekují snímače pojezdu velmi přesně a nedochází k poškození trávníků prokluzem. Místo 3. kola má robotická sekačka Robomow RX 20U kluzák, který celý pohonný systém zjednodušuje a odstraňuje místo pro případné poruchy. Vůbec se nemusíte bát, že kluzák poškozuje trávník nebo dlažbu. Servis u vás domaSilný uhlíkový elektromotor pohání masivní, ostrý nůž z nerezové oceli a se záběrem 18 cm. Motor je chráněn snímačem zatížení a přehřátí, ale v případě potřeby zvládnu výměnu nože i motoru sám zákazník. Díly robotické sekačky Robomow RX 20U jsou špičkově zhotovené, ale také navržené tak, aby jejich výměnu zvládl i laik. Navíc je ke každé výměně instruktážní video, takže není nutné ztrácet čas odvážením do servisu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Robomow RX 20U za skvělou cenu 16 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Robotické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Robomow RX 20U

Lukáš
Pro mé potřeby je Robomow Robomow RX 20U skvělá volba v kategorii Robotické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Robomow RX 20U od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Robomow RX 20U}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Robomow RX 20U mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Robomow RX 20U Robomow - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Robomow RX 20U, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Robomow RX 20U Robomow na zahradu

Robomow RX 20U Robotické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Robomow RX 20U i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Robomow, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 16 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Robomow RX 20U na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Robomow
- číslo EAN 7290109391380 z výroby
- produkt je v kategorii Robotické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Robomow RX 20U Robotické
Cena zboží
16 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Robotické Robomow

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Robomow RX 20U) potřebujete dokumentaci od výrobce (Robomow), manuály 7290109391380, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.