Info o Robomow RC 304U - hodnocení a parametry

Informace: Robomow RC 304U Robotické Robomow

Popis produktu: Robotická sekačka Robomow RC 304U: Šetřete čas při sekání trávy a užijte si místo práce zábavu nebo odpočinek. Robomow RC 304 je moderní robotická sekačka, která se o zeleň postará samostatně, ale také ji lze dálkově ovládat jako RC model přes aplikaci v chytrém telefonu. Model se chlubí také masivním, 28centimetrovým nožem, takže upraví trávník na méně přejezdů. Nůž je navíc uložen tak, aby porost dosekal až do okrajů. Sekačka se proto doporučuje pro trávníky s plochou do 500 m2, ale v případě jednoduché tvaru, jako má třeba fotbalové hřiště, zvládne až 1 000 m2. Klíčové vlastnosti robotické sekačky Robomow RC 304UAutomatické sekání pro trávníky do 500 m2, jednoduchý tvar bez překážek až 1 000 m228 cm široký záběr a sečení do krajů pro perfektní úpravu větší plochyNastavitelná výška sečení 15 až 60 mm a překonání svahu do 36 % (20 stupňů)Sečené až ve 3 podzónách a 2 oddělených zónách s úzkým průjezdemAplikace na chytrý telefon pro úpravu nastavení a dálkové ovládání (Bluetooth LE)Senzor deště pro sečení ve správnou dobu + odolnost proti dešti, postřikovačům… Instalaci zvládne každýPřed tím, než sekačka poprvé vyjede, je potřeba velice jednoduchá a intuitivní instalace. Všechny potřebné části jsou přibaleny. Přiloženým pravítkem natáhnete obvodový drát, vyznačíte místo pro nabíjecí stanici a stanici zapojíte k elektrické síti. Ještě je potřeba odstranit zahradní nábytek, případně dětem hračky a Robomow RC 304U může začít sekat. Po vybití najde podle obvodového drátu dobíjecí stanici. Baterie se dobíjí záměrně pomalu, aby vydržela co nejdéle. Chytrý pohyb zahradouRobotická sekačka Robomow RC 304U si vystačí bez nárazníků a s trojicí kol. Náraz detekují snímače pojezdu velmi přesně a nedochází k poškození trávníků prokluzem. Sekačka nepotřebuje žádné nastavování týdenního programu, kdy má pracovat. Jen ji nastavíte vhodné pracovní období a dle zadaných parametrů si sekačka sama zvolí činnost tak, aby byl vás trávník vždy perfektně posekaný. Servis u vás domaDíly robotické sekačky Robomow RC 304U jsou špičkově zhotovené, ale také navržené tak, aby jejich výměnu zvládl i laik. Ke každé výměně je přehledné instruktážní video, takže není nutné ztrácet čas odvážením do servisu. Servisní centrum je případně schopné pomoc na dálku. Přes mobilní aplikaci mu načtete provozní údaje a získáte diagnostiku problému. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Robomow RC 304U za skvělou cenu 27 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Robotické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Robomow RC 304U

Lukáš
Pro mé potřeby je Robomow Robomow RC 304U skvělá volba v kategorii Robotické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Robomow RC 304U od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Robomow RC 304U}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Robomow RC 304U mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Robomow RC 304U Robomow - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Robomow RC 304U, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Robomow RC 304U Robomow na zahradu

Robomow RC 304U Robotické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Robomow RC 304U i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Robomow, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 27 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Robomow RC 304U na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Robomow
- číslo EAN 7290109391366 z výroby
- produkt je v kategorii Robotické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Robomow RC 304U Robotické
Cena zboží
27 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Robotické Robomow

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Robomow RC 304U) potřebujete dokumentaci od výrobce (Robomow), manuály 7290109391366, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Robotické - Zobrazit další produkty