Info o Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 - hodnocení a parametry

Informace: Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 Visací zámky Richter Czech

Popis produktu: Visací zámek Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 : Spolehlivou jistotou pro vaše cennosti je kvalitní visací zámek ověřeného českého výrobce Richter Czech. Visací zámek Vis.RV.APOLLOPLUS.60 je jištěn ve dvou bodech a uzamyká se pouhým zatlačením třmenu. Vložka zámku je díky 6 odpruženým stavítkům maximálně odolná a bezpečná. Zámek je vyhotoven z pevného materiálu a v balení naleznete hned 3 klíče.  Klíčové vlastnosti visacího zámku Vis.RV.APOLLOPLUS.60Kvalitní visací zámek od společnosti Richter CzechChromované těleso zámku s plastovým krytemTřmen zámku je jištěný ve dvou bodechLze zamknout bez klíčeVložka zámku s 6 odpruženými stavítkyBalení obsahuje 3 klíče ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 za skvělou cenu 115 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Visací zámky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60

Lukáš
Pro mé potřeby je Richter Czech Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 skvělá volba v kategorii Visací zámky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 Richter Czech - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 Richter Czech na zahradu

Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60    Visací zámky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Richter Czech, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 115 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Richter Czech
- číslo EAN 8592218020915 z výroby
- produkt je v kategorii Visací zámky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60    Visací zámky
Cena zboží
115 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Visací zámky Richter Czech

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Richter Czech Vis.RV.APOLLOPLUS.60 ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Richter Czech), manuály 8592218020915, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.