Info o Richter Czech RV.TSA.335.C - hodnocení a parametry

Informace: Richter Czech RV.TSA.335.C Cestovní zámky Richter Czech

Popis produktu: Visací zámek Richter Czech RV.TSA.335.C: Zabezpečte si své zavadlo během svých cest letadlem. Pořiďte si kódový cestovní zámek Richter Czech RV.TSA.335.C, který je opatřen certifikací TSA. Díky ní může letištní kontrola otevřít zámek bez poškození. Navíc je vyroben z kvalitních materiálů, jakými jsou tvrzený plast a ocel, a tak se jen tak rychle neopotřebuje. Velkou výhodou je nastavení si vlastní kódové kombinace, kterou můžete kdykoli změnit. K dispozici máte až 1000 kombinací zámku.  Klíčové vlastnosti visacího zámku Richter Czech RV.TSA.335.CKvalitní kódový visací zámek Neutrální černá barvaOpatřen certifikací TSAMožnost nastavení si vlastní kombinacePoužité materiály: ocel a tvrzený plast ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Richter Czech RV.TSA.335.C za skvělou cenu 135 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Cestovní zámky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Richter Czech RV.TSA.335.C

Lukáš
Pro mé potřeby je Richter Czech Richter Czech RV.TSA.335.C skvělá volba v kategorii Cestovní zámky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Richter Czech RV.TSA.335.C od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Richter Czech RV.TSA.335.C}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Richter Czech RV.TSA.335.C mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Richter Czech RV.TSA.335.C Richter Czech - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Richter Czech RV.TSA.335.C, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Richter Czech RV.TSA.335.C Richter Czech na zahradu

Richter Czech RV.TSA.335.C Cestovní zámky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Richter Czech RV.TSA.335.C i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Richter Czech, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 135 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Richter Czech RV.TSA.335.C na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Richter Czech
- číslo EAN 8592218034097 z výroby
- produkt je v kategorii Cestovní zámky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Richter Czech RV.TSA.335.C Cestovní zámky
Cena zboží
135 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Cestovní zámky Richter Czech

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Richter Czech RV.TSA.335.C) potřebujete dokumentaci od výrobce (Richter Czech), manuály 8592218034097, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.