Info o Richter Czech RV.TSA.21011.C - hodnocení a parametry

Informace: Richter Czech RV.TSA.21011.C Cestovní zámky Richter Czech

Popis produktu: Visací zámek Richter Czech RV.TSA.21011.C: Mějte věci ve svém zavazadle vždy v bezpečí. Cestovní zámek Richter Czech RV.TSA.21011.C dokonale zabezpečí vaše zavazadlo během letu. Je opatřen certifikací TSA, díky které ho může letištní kontrola otevřít bez poškození. Slitina zinku a oceli mu zajistí odolnost a vydrží veškeré letištní zacházení. Výhodou je zamykání bez klíče. Stačí zatlačit třmen. Balení obsahuje 2 kusy klíčů. Klíčové vlastnostiZabezpečí vše zavazadlaCertifikace TSA Zamykání bez klíče - zatlačením třmenuMateriál: slitina zinku a ocelBarva: černáHmotnost: 30 g ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Richter Czech RV.TSA.21011.C za skvělou cenu 152 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Cestovní zámky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Richter Czech RV.TSA.21011.C

Lukáš
Pro mé potřeby je Richter Czech Richter Czech RV.TSA.21011.C skvělá volba v kategorii Cestovní zámky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Richter Czech RV.TSA.21011.C od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Richter Czech RV.TSA.21011.C}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Richter Czech RV.TSA.21011.C mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Richter Czech RV.TSA.21011.C Richter Czech - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Richter Czech RV.TSA.21011.C, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Richter Czech RV.TSA.21011.C Richter Czech na zahradu

Richter Czech RV.TSA.21011.C Cestovní zámky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Richter Czech RV.TSA.21011.C i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Richter Czech, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 152 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Richter Czech RV.TSA.21011.C na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Richter Czech
- číslo EAN 8592218034080 z výroby
- produkt je v kategorii Cestovní zámky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Richter Czech RV.TSA.21011.C Cestovní zámky
Cena zboží
152 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Cestovní zámky Richter Czech

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Richter Czech RV.TSA.21011.C) potřebujete dokumentaci od výrobce (Richter Czech), manuály 8592218034080, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.