Info o Richter Czech RS.30.K - hodnocení a parametry

Informace: Richter Czech RS.30.K Domácí Richter Czech

Popis produktu: Sejf Richter Czech RS.30.K: Richter Czech RS.30.K je kvalitní ocelový sejf v šedé barvě, který je vybaven moderním mechanickým zámkem, takže se o bezpečnost svých věcí v prostoru s objemem 27 litrů již nebudete muset obávat. Trezor o rozměrech 380 × 300 × 300 mm váží 12 kg a nabízí také možnost ukotvení do zdi nebo do podlahy. Tloušťka dveří u tohoto sejfu je 4 mm, u pláště pak 2 mm. Richter Czech RS.30.K nabízí v balení také 2 kusy klíčů, ocelové hmoždinky a šrouby. Součástí trezoru je police a filc. Hlavní přednosti trezoru Richter Czech RS.30.KTrezor je vybaven moderním mechanickým zámkemMožnost ukotvení do zdi, nebo podlahyVyroben z kvalitní oceli se zesílenými dvířkyKvalitní česká výroba ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Richter Czech RS.30.K za skvělou cenu 1 759 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Domácí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Richter Czech RS.30.K

Lukáš
Pro mé potřeby je Richter Czech Richter Czech RS.30.K skvělá volba v kategorii Domácí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Richter Czech RS.30.K od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Richter Czech RS.30.K}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Richter Czech RS.30.K mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Richter Czech RS.30.K Richter Czech - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Richter Czech RS.30.K, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Richter Czech RS.30.K Richter Czech na zahradu

Richter Czech RS.30.K Domácí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Richter Czech RS.30.K i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Richter Czech, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 759 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Richter Czech RS.30.K na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Richter Czech
- číslo EAN 8592218034028 z výroby
- produkt je v kategorii Domácí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Richter Czech RS.30.K Domácí
Cena zboží
1 759 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Domácí Richter Czech

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Richter Czech RS.30.K) potřebujete dokumentaci od výrobce (Richter Czech), manuály 8592218034028, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.