Info o Richter Czech RS.17.EDN.S - hodnocení a parametry

Informace: Richter Czech RS.17.EDN.S Domácí Richter Czech

Popis produktu: Sejf Richter Czech RS.17.EDN.S: Richter Czech RS.17.EDN.S je kvalitní ocelový sejf v šedé barvě, který je vybaven moderním elektronickým zámkem, takže se o bezpečnost svých věcí v prostoru s objemem 4 litry již nebudete muset obávat. Trezor o rozměrech 230 × 170 × 170 mm nabízí také možnost ukotvení do zdi, nebo podlahy. Tloušťka dveří u tohoto sejfu je 3 mm, u pláště pak 1,5 mm. Richter Czech RS.17.EDN.B nabízí v balení také potřebné baterie, 2 kusy nouzových klíčů, ocelové hmoždinky a šrouby. Klíčové vlastnosti trezoru Richter Czech RS.17.EDN.S v šedé barvěSejf je vybaven spolehlivým elektronickým zámkemMožnost ukotvení do zdi, nebo podlahyTrezor Richter Czech RS.17.EDN.S je vyroben z kvalitní oceliRozměry 230 × 170 × 170 mm (objem 4 litry)Hmotnost 3 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Richter Czech RS.17.EDN.S za skvělou cenu 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Domácí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Richter Czech RS.17.EDN.S

Lukáš
Pro mé potřeby je Richter Czech Richter Czech RS.17.EDN.S skvělá volba v kategorii Domácí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Richter Czech RS.17.EDN.S od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Richter Czech RS.17.EDN.S}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Richter Czech RS.17.EDN.S mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Richter Czech RS.17.EDN.S Richter Czech - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Richter Czech RS.17.EDN.S, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Richter Czech RS.17.EDN.S Richter Czech na zahradu

Richter Czech RS.17.EDN.S Domácí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Richter Czech RS.17.EDN.S i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Richter Czech, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Richter Czech RS.17.EDN.S na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Richter Czech
- číslo EAN 8592218034455 z výroby
- produkt je v kategorii Domácí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Richter Czech RS.17.EDN.S Domácí
Cena zboží
990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Domácí Richter Czech

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Richter Czech RS.17.EDN.S) potřebujete dokumentaci od výrobce (Richter Czech), manuály 8592218034455, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.