Info o Richter Czech BK.931.G - hodnocení a parametry

Informace: Richter Czech BK.931.G Poštovní schránky Richter Czech

Popis produktu: Poštovní schránka Richter Czech BK.931.G: Richter Czech BK.931.G je poštovní schránkou v moderním a nadčasovém designu. Vyrobena je z nerezové oceli a hodí se především pro vnější umístění. Do zdi se upevňuje za pomocí čtyř bodů na její zadní straně. Montážní materiál je součástí balení, stejně jako 2 ks klíčů. Na její přední straně jsou umístěné tři otvory čtvercového tvaru z matného plexiskla umožňující částečný průhled. Richter Czech BK.931.G je praktickou poštovní schránkou, která se díky svému modernímu designu skvěle hodí do každého domu. Klíčové vlastnosti poštovní schránky Richter Czech BK.931.GPoštovní schránka v moderním designuDoplněna o okénka z matného plexisklaRichter Czech BK.931.G vyrobena z nerezové oceliVhodná pro vnější umístěníUchycení za pomoci 4 bodů na zadní straněSoučástí balení montážní materiál a 2 ks klíčůBarevné provedení: šedé, stříbrné Rozměry:320 × 450 × 100 mm Hmotnost:2,3 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Richter Czech BK.931.G za skvělou cenu 1 149 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Poštovní schránky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Richter Czech BK.931.G

Lukáš
Pro mé potřeby je Richter Czech Richter Czech BK.931.G skvělá volba v kategorii Poštovní schránky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Richter Czech BK.931.G od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Richter Czech BK.931.G}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Richter Czech BK.931.G mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Richter Czech BK.931.G Richter Czech - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Richter Czech BK.931.G, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Richter Czech BK.931.G Richter Czech na zahradu

Richter Czech BK.931.G Poštovní schránky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Richter Czech BK.931.G i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Richter Czech, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 149 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Richter Czech BK.931.G na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Richter Czech
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Poštovní schránky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Richter Czech BK.931.G Poštovní schránky
Cena zboží
1 149 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Poštovní schránky Richter Czech

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Richter Czech BK.931.G) potřebujete dokumentaci od výrobce (Richter Czech), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.