Info o Richter Czech BK.70 - hodnocení a parametry

Informace: Richter Czech BK.70 Poštovní schránky Richter Czech

Popis produktu: Poštovní schránka Richter Czech BK.70: Richter Czech BK.70 je poštovní schránkou v klasickém designu zhotoveném na výšku. Je vyrobena z pozinkované oceli s práškově lakovanou povrchovou úpravou. Je ideálním typem poštovní schránky určeným k vnějšímu umístění. Do zdi se upevňuje za pomocí čtyř bodů na její zadní straně. Montážní materiál je součástí balení, stejně jako 2 ks klíčů. Díky svým rozměrům schránka pojme bez problému i noviny a časopisy, aniž by došlo k jejich poškození. Richter Czech BK.70 je praktickou poštovní schránkou, která se hodí do každého domu. Klíčové vlastnosti poštovní schránky Richter Czech BK.70Poštovní schránka v klasickém designuRichter Czech BK.70 vyrobena z pozinkované oceliPráškově lakovaná povrchová úpravaIdeální pro vnější umístěníUchycení za pomoci 4 bodů na zadní straněSoučástí balení montážní materiál a 2 ks klíčůBarevné provedení: bílé, stříbrné, hnědé Rozměry:210 × 360 × 60 mm Hmotnost:1 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Richter Czech BK.70 za skvělou cenu 427 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Poštovní schránky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Richter Czech BK.70

Lukáš
Pro mé potřeby je Richter Czech Richter Czech BK.70 skvělá volba v kategorii Poštovní schránky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Richter Czech BK.70 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Richter Czech BK.70}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Richter Czech BK.70 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Richter Czech BK.70 Richter Czech - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Richter Czech BK.70, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Richter Czech BK.70 Richter Czech na zahradu

Richter Czech BK.70 Poštovní schránky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Richter Czech BK.70 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Richter Czech, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 427 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Richter Czech BK.70 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Richter Czech
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Poštovní schránky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Richter Czech BK.70 Poštovní schránky
Cena zboží
427 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Poštovní schránky Richter Czech

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Richter Czech BK.70) potřebujete dokumentaci od výrobce (Richter Czech), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.