Info o Richter Czech BK.38.N - hodnocení a parametry

Informace: Richter Czech BK.38.N Poštovní schránky Richter Czech

Popis produktu: Poštovní schránka Richter Czech BK.38.N: Kvalita za lepší cenu! To je heslo českého výrobce Richter Czech, který si u svých výrobků zakládá na jejich funkčnosti, perfektní kvalitě použitého materiálu a poctivém řemeslném zpracování. Schránka BK.38.N je moderní poštovní schránka v jednoduchém designu vhodná pro zazdění. Richter Czech BK.38.N je vyrobena z vysoce kvalitní oceli v nerezové barvě a velice rychle vás přesvědčí o tom, že pro vás i vaši poštu je právě ona tou nejlepší volbou. Proč právě schránku Richter Czech BK.38.NModerní poštovní schránka BK.38.N od předního českého výrobceVyrobeno z kvalitní oceliPoštovní schránka vhodná pro zazděníVariabilní nastavení hloubkyBalení obsahuje montážní materiál a 2 ks klíčůV nerezové barvěRozměry 28,5 × 11 × 26 - 42 cm Hmotnost 2,2 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Richter Czech BK.38.N za skvělou cenu 1 467 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Poštovní schránky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Richter Czech BK.38.N

Lukáš
Pro mé potřeby je Richter Czech Richter Czech BK.38.N skvělá volba v kategorii Poštovní schránky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Richter Czech BK.38.N od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Richter Czech BK.38.N}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Richter Czech BK.38.N mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Richter Czech BK.38.N Richter Czech - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Richter Czech BK.38.N, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Richter Czech BK.38.N Richter Czech na zahradu

Richter Czech BK.38.N Poštovní schránky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Richter Czech BK.38.N i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Richter Czech, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 467 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Richter Czech BK.38.N na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Richter Czech
- číslo EAN 8592218023251 z výroby
- produkt je v kategorii Poštovní schránky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Richter Czech BK.38.N Poštovní schránky
Cena zboží
1 467 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Poštovní schránky Richter Czech

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Richter Czech BK.38.N) potřebujete dokumentaci od výrobce (Richter Czech), manuály 8592218023251, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Poštovní schránky - Zobrazit další produkty