Info o RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross - hodnocení a parametry

Informace: RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross Konferenční stolky RGE

Popis produktu:

Servírovací stolek Cross nese svůj název podle designové podnože ve tvaru písmene X. Lakovaná celokovová podnož ve spojení se skleněnou deskou vytváří působivou kombinaci. Dvě desky nabízí dostatek prostoru a plastová kolečka jsou šetrná k většině povrchů. Hodí se hotelových zařízení, recepcí a obecně především do moderně laděných interiérů a designového prostředí.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross za skvělou cenu 4 943 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross

Lukáš
Pro mé potřeby je RGE RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross RGE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross RGE na zahradu

RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz RGE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 943 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RGE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross Konferenční stolky
Cena zboží
4 943 Kč
Dostupnost
26.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky RGE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (RGE Zlatý skleněný servírovací stolek Cross) potřebujete dokumentaci od výrobce (RGE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.