Info o RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross - hodnocení a parametry

Informace: RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross Konferenční stolky RGE

Popis produktu:

Konferenční stolek Cross nese svůj název podle designové podnože ve tvaru písmene X. Lakovaná celokovová podnož ve spojení se skleněnou deskou vytváří působivou kombinaci. Díky tomu se hodí především do moderně laděných interiérů a designového prostředí.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross za skvělou cenu 4 943 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross

Lukáš
Pro mé potřeby je RGE RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross RGE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross RGE na zahradu

RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz RGE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 943 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RGE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross Konferenční stolky
Cena zboží
4 943 Kč
Dostupnost
30.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky RGE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (RGE Zlatý skleněný konferenční stolek Cross) potřebujete dokumentaci od výrobce (RGE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.