Info o Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování - hodnocení a parametry

Informace: Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování Zdravá, štíhlá kuchyně Publixing

Popis produktu: Kniha Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování:Průvodce stravováním i kuchařka plná lahodných receptůRevoluce v opravdovém jídle nabízí návrat ke způsobu, jakým bychom měli jíst. Je to strava s nízkým obsahem sacharidů, vysokým obsahem tuků a žádným cukrem.Šedesát let nám tvrdili, že konzumace tuku je pro nás špatná, že tuk je hlavní příčinou vysokého krevního tlaku, onemocnění srdce a obezity. Revoluce v opravdovém jídle tuto lež odhaluje a ukazuje nám cestu zpět k lepšímu zdraví za pomoci jídla, které měli lidé jíst celou dobu.Tato kniha radikálním způsobem změní váš život. Jasně vám ukáže, jak jednoduše převzít kontrolu nejen nad svou váhou, ale i celkovým zdravím – prostřednictvím toho, co jíte. A můžete jíst maso, mořské plody, vejce, sýry, máslo, ořechy... všechny potraviny, které jsou většinou diet zakázané nebo striktně omezené jako první. Tohle je Banting, low-carb, LCHF (tedy strava s vysokým obsahem tuku a nízkým obsahem sacharidů). Strava pro novou generaci, pevně podložená roky vědeckého výzkumu a nezvratitelných důkazů.Mimořádná kniha, která se již stala fenomenálním bestsellerem, převrací konvenční stravovací principy posledních desetiletí, které umístily sacharidy do základu pyramidy údajně zdravého způsobu stravování. Principy, které nás dovedly přímo k celosvětové epidemii obezity a cukrovky. Jde o překvapivé odhalení, ale i pravdu starou jako lidstvo samo. Tato kniha nabízí opravdu revoluční přístup ke zdravému stravování, který mimo jiné vyvrátí mýtus, že cholesterol je pro nás špatný.Nejde o další neudržitelnou dietu s rychlými výsledky, nebo nějaký klam, na který brzy zapomenete. Jde o dlouho odkládaný návrat ke způsobu, jakým měli lidé jíst celou dobu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování za skvělou cenu 529 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zdravá, štíhlá kuchyně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování

Lukáš
Pro mé potřeby je Publixing Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování skvělá volba v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování Publixing - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování Publixing na zahradu

Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování Zdravá, štíhlá kuchyně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Publixing, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 529 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Publixing
- číslo EAN 9780992757373 z výroby
- produkt je v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování Zdravá, štíhlá kuchyně
Cena zboží
529 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zdravá, štíhlá kuchyně Publixing

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Revoluce v opravdovém jídle: Radikální a udržitelný přístup ke zdravému stravování) potřebujete dokumentaci od výrobce (Publixing), manuály 9780992757373, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.