Info o Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá - hodnocení a parametry

Informace: Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá Zahradní doplňky LaForma

Popis produktu:

Stylový policový regál Luka je ideálním úložným prostorem například pro květiny a nejvíce jej oceníte na balkoně nebo v zimní zahradě.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá za skvělou cenu 7 877 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá

Lukáš
Pro mé potřeby je LaForma Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá skvělá volba v kategorii Zahradní doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá LaForma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá LaForma na zahradu

Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá Zahradní doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz LaForma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 877 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce LaForma
- číslo EAN 8433840421568 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá Zahradní doplňky
Cena zboží
7 877 Kč
Dostupnost
27.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Zahradní doplňky LaForma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Regál LaForma Luka 80 cm, akácie/šedá) potřebujete dokumentaci od výrobce (LaForma), manuály 8433840421568, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce designovynabytek.cz můžete zakoupit další produkty:
Zahradní doplňky - Zobrazit další produkty