Info o Receptář prima nápadů - hodnocení a parametry

Informace: Receptář prima nápadů Ostatní Esence

Popis produktu: Kniha Receptář prima nápadů:Listujte, čtěte a objevte vyzkoušené a neotřelé nápady a tipy z oblíbeného televizního magazínu pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo se věnují svým koníčkům a nebojí se své originální návrhy pro pohodlné bydlení, příjemnou relaxaci či zdravý životní styl poskytnout ostatním. Od jara do zimy vás knihou provede moderátor pořadu Václav Postránecký a nabídne slovem i obrazem zkrátka to nejlepší pro vaši zahradu, dům a byt, dílnu, kuchyni či vaše mazlíčky.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Receptář prima nápadů za skvělou cenu 256 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Receptář prima nápadů

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Receptář prima nápadů skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Receptář prima nápadů od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Receptář prima nápadů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Receptář prima nápadů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Receptář prima nápadů Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Receptář prima nápadů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Receptář prima nápadů Esence na zahradu

Receptář prima nápadů Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Receptář prima nápadů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 256 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Receptář prima nápadů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075496843 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Receptář prima nápadů Ostatní
Cena zboží
256 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ostatní Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Receptář prima nápadů) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075496843, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.