Info o Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian - hodnocení a parametry

Informace: Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian Ruční nástroje Kitchen Craft

Popis produktu: Těstoviny al dente, lahodný parmazán, gnocchi, co se rozplývají na jazyku... Také milujete italskou kuchyni? Kitchen Craft připravil celou řádu italských kuchyňských pomocníků, se kterými si budete připadat jako šéfkuchař. A takové domácí ravioliy, to je gurmánská slast. Se speciální raznicí budou navíc jako z té nejlepší restaurace. - Materiál: dřevo, kov - Rozměry: 6 x 6 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian za skvělou cenu 189 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian

Lukáš
Pro mé potřeby je Kitchen Craft Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian skvělá volba v kategorii Ruční nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian Kitchen Craft - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian Kitchen Craft na zahradu

Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian Ruční nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Kitchen Craft, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 189 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kitchen Craft
- číslo EAN 5028250456328 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian Ruční nástroje
Cena zboží
189 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Ruční nástroje Kitchen Craft

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Raznice na ravioli Kitchen Craft Italian) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kitchen Craft), manuály 5028250456328, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.