Info o RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy - hodnocení a parametry

Informace: RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy Kancelářská křesla RACEMASTER®

Popis produktu: RACEMASTER® 5-dílná sada s dvojitými kolečky vysoké kvality ve stylovém racing desingnu se vyznačuje výbornou skladbou materiálu a tichým chodem. Díky běhounu z PU (polyurethan) jsou kolečka vhodná jak pro použití na tvrdé podlahy (jako např. parkety, laminát, mramor a kamenné podlahy), tak i na koberce. Optimálně se hodí na všechny kancelářské židle řady RACEMASTER® Racing a samozřejmě i na všechny ostatní kancelářské židle s odpovídajícím násuvným systémem.   Technické údaje: průměr koleček: 60 mm průměr čepu: 11 mm délka čepu: 22 mm násuvná kolečka barva: chrom/černá/stříbrná střed kolečka z kvalitního nylonu / běhoun z PU (polyurethan) vysoce odolné proti oděru a nezanechávají stopy Obsah balení: 5x RACEMASTER® kolečka na tvrdé povrchy ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy za skvělou cenu 248 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kancelářská křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy

Lukáš
Pro mé potřeby je RACEMASTER® RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy skvělá volba v kategorii Kancelářská křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy RACEMASTER® - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy RACEMASTER® na zahradu

RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy Kancelářská křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz RACEMASTER®, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 248 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RACEMASTER®
- číslo EAN 4048821669972 z výroby
- produkt je v kategorii Kancelářská křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy Kancelářská křesla
Cena zboží
248 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kancelářská křesla RACEMASTER®

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (RACEMASTER® 38813 Designová sada 5 koleček pro tvrdé podlahy) potřebujete dokumentaci od výrobce (RACEMASTER®), manuály 4048821669972, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.