Info o Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav - hodnocení a parametry

Informace: Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav Kynologie, psi Grada

Popis produktu: Kniha Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav: Psi a velkoměsto – jde to vůbec dohromady? Mohou psi vůbec žít v domě bez zahrady, často v bytě malých rozměrů, jehož majitel či majitelé mizí na celý den do práce? A co teprve, když pes překročí práh bytu a ocitne se v rušné ulici plné aut, autobusů a tramvají, o proudících davech lidí nemluvě. Jak se má chovat, na co má dávat pozor, jak se vyrovnat se všemi těmi pachy kolem? Jak se bezpečně dostat na druhou stranu ulice, jak sjet bez problémů po eskalátoru a nastoupit do metra? Těch otázek spojených s držením psa ve velkoměstském prostředí je opravdu nespočet a pro majitele psů bývá pořádný oříšek vychovat psa tak, aby se přizpůsobil uspěchanému rytmu života, aby život v uzavřeném bytě pro psa nebyl utrpením, aby si dovedl poradit v ožehavých situacích poznamenaných technickými vymoženostmi. Zkušení chovatelé psů, kteří jsou autory této knížky, vás spolehlivě provedou všemi úskalími, která pořízení psa a jeho držení ve velkoměstě přináší. Poradí s jeho výcvikem, podají spoustu užitečných tipů, pomohou řešit nejrůznější situace – prostě a zkrátka naučí vás i vašeho čtyřnožce pohybovat se v džungli velkoměsta s jistotou a bez obav.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav za skvělou cenu 138 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kynologie, psi na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav

Lukáš
Pro mé potřeby je Grada Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav skvělá volba v kategorii Kynologie, psi.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav Grada - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav Grada na zahradu

Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav Kynologie, psi Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Grada, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 138 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Grada
- číslo EAN 9788027105823 z výroby
- produkt je v kategorii Kynologie, psi


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav Kynologie, psi
Cena zboží
138 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kynologie, psi Grada

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav) potřebujete dokumentaci od výrobce (Grada), manuály 9788027105823, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.