Info o Professor KV512B Váha kuchyňská - hodnocení a parametry

Informace: Professor KV512B Váha kuchyňská Kuchyňské váhy Professor

Popis produktu: Váha kuchyňská Professor KV512B Kuchyňská váha v bílém provedení, nezabírá místo ve vaší kuchyni. indikace objemu vody a mléka váživost 5 kg rozlišení 1 g vážení v kg alb funkce dovažování indikace přetížení indikace slabé baterie automatické vypnutí 15,5 mm vysoký LCD displej včetně baterie rozměry 165x208 mm super plochá 1,3 cm baterie 1x CR2032  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Professor KV512B Váha kuchyňská za skvělou cenu 249 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kuchyňské váhy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Professor KV512B Váha kuchyňská

Lukáš
Pro mé potřeby je Professor Professor KV512B Váha kuchyňská skvělá volba v kategorii Kuchyňské váhy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Professor KV512B Váha kuchyňská od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Professor KV512B Váha kuchyňská}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Professor KV512B Váha kuchyňská mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Professor KV512B Váha kuchyňská Professor - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Professor KV512B Váha kuchyňská, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Professor KV512B Váha kuchyňská Professor na zahradu

Professor KV512B Váha kuchyňská Kuchyňské váhy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Professor KV512B Váha kuchyňská i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Professor, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 249 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Professor KV512B Váha kuchyňská na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Professor
- číslo EAN 67433 z výroby
- produkt je v kategorii Kuchyňské váhy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Professor KV512B Váha kuchyňská Kuchyňské váhy
Cena zboží
249 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kuchyňské váhy Professor

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Professor KV512B Váha kuchyňská) potřebujete dokumentaci od výrobce (Professor), manuály 67433, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.