Info o Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků - hodnocení a parametry

Informace: Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků Gadgets Kokiska

Popis produktu: Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělkůProfesionální sčítač bankovek s nesčetnými funkcemi a více použití. Počítá až 1000 bankovek za minutu. S automatickou funkcí chyby a kontroly pravosti bankovek. Profesionální sčítač bankovek BC-06 UV kontroluje všechny bankovky absolutně profesionálně pomocí UV světelné / spektrální analýzy. Kontroluje nejen pouze Euro, ale také US $, CHF, faktury, recepty a i další doklady (tady je nutné předem vypnout funkci detekce padělku!) skutečný všestranný! Počítadlo bankovek je samozřejmě nové a bude vám dodáno včetně rozsáhlého příslušenství. BC-06 UV pochází přímo od značkového výrobce a má funkci sčítání počtu, počet svazků, přisčítání svazků atd.. Je vybaveno lištami k vystřeďování svazků bankovek pro optimální proces sčítání bankovek a stejně tak podavačem bankovek. Až 1000 bankovek lze spočítat za minutu. Kromě toho jsou integrovány speciální spouštěcí a paměťové funkce. instantní chyba a detekce padělkuPři každém spuštění zařízení automaticky zkontroluje všechny technické funkce a zjistí poruchu, která by např. mohla vést k nesprávnému výpočtu - nezávisle a indikuje zdroj chyby, který se okamžitě objeví na displeji. Padělané peníze jsou okamžitě rozpoznány a zobrazeny na displeji. skutečně všestrannéFunkčnost je podrobně vysvětlena a vše jde velmi jednoduše od ruky. Stroj je nepostradatelným pomocníkem tam, kde je zapotřebí spočítat velké množství peněz a samozřejmě spousty papírů. Nebo pro každého, kdo obecně hodnotí profesionální vybavení. rozsáhlé příslušenstvíPočítadlo bankovek BC-060 UV je dodáváno s mnoha doplňky. S tímto strojem nabízíme zdarma kompletní balíček: Získáte další displey pro případnou prezentaci na baru, ochranný obal proti zaprášení, náhradní díly (v případě opotřebení originálních dílů), pojistku napájení atd., zkrátka vše, co potřebujete. originálně zabalené nové zbožíPočítadlo bankovek BC-06 UV je samozřejmě originálně balené nové zboží. Bez výjimky jsou naše počítadla bankovek plně kompatibilní s CE. Samozřejmě, že máme zařízení okamžitě k dispozici ze skladu a doručíme zařízení po doručení platby. Porovnejte rozsah funkcí, aby jste v případě koupě výrobku od jiného výrobce nebyli zklamáni.   Technické údaje: kontrolní sčítání, sčítání svazků, přičítání a paměťová funkce • kontrola peněz na padělky spektrální analýzou UV světlem• automatická kontrola chyb po každém spuštění zařízení• zobrazení chyb zařízení nebo padělaných peněz• rychlost až 1000 bankovek za minutu• kapacita podavače až 200 bankovek• funkce přidávání a počítání svazků• kvalitní zboží vyhovující CE  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků za skvělou cenu 2 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Gadgets na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků skvělá volba v kategorii Gadgets.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků Kokiska na zahradu

Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků Gadgets Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410303307 z výroby
- produkt je v kategorii Gadgets


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků Gadgets
Cena zboží
2 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Gadgets Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Profesionální počítadlo bankovek s falzifikátorem padělků) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410303307, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.