Info o Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm - hodnocení a parametry

Informace: Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm Prkénka Orion

Popis produktu: Pořádné prkénko z masivního bukového dřeva je základem každé správné kuchyně. Nejedna hospodinka by pro pírko přes plot skočila, aby takové prkénko měla.

Pořiďte si k němu sadu kuchyňských nožů od české značky Orion a krájejte, co hrdlo ráčí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm za skvělou cenu 99 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Prkénka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Orion Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm skvělá volba v kategorii Prkénka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm Orion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm Orion na zahradu

Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm Prkénka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Orion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Orion
- číslo EAN 8592381080181 z výroby
- produkt je v kategorii Prkénka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm Prkénka
Cena zboží
99 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Prkénka Orion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Prkénko z bukového dřeva s rukojetí Orion Rustic Jamie, 28 x 11,5 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Orion), manuály 8592381080181, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.