Info o Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk - hodnocení a parametry

Informace: Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk Pomůcky pro úklid Iris Hantverk

Popis produktu: Vyrobeno ve Švédsku, vyrobeno lidmi, kteří dostali šanci na lepší život ♥ Přírodní pomocníci značky Iris Hantverk jsou totiž ručně vyráběny řemeslníky se zrakovým postižením, kteří tak najednou mají možnost pracovat na zajímavém projektu. Na výrobky jsou použity ty nejlepší přírodní materiály, které tak navazují na švédskou tradici. O MATERIÁLU Kartáč je vyroben z koňských žíní, které se vyznačují elasticitou a pevností. Žíně se stříhají ze živého koně a než je možné je použít k výrobě kartáčů, musí projít různými procesy, jako je mytí, česání, schnutí, vázání... Z jednoho koně je ročně možné ustřihnout přibližně půl kila žíní, a tak se nejedná o žádný drastický proces. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk za skvělou cenu 309 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pomůcky pro úklid na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk

Lukáš
Pro mé potřeby je Iris Hantverk Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk skvělá volba v kategorii Pomůcky pro úklid.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk Iris Hantverk - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk Iris Hantverk na zahradu

Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk Pomůcky pro úklid Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Iris Hantverk, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 309 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Iris Hantverk
- číslo EAN 7312511003924 z výroby
- produkt je v kategorii Pomůcky pro úklid


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk Pomůcky pro úklid
Cena zboží
309 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pomůcky pro úklid Iris Hantverk

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Přírodní kartáč na oblečení z koňských žíní Iris Hantverk) potřebujete dokumentaci od výrobce (Iris Hantverk), manuály 7312511003924, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.