Info o Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna - hodnocení a parametry

Informace: Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna Vybavení koupelny Iris Hantverk

Popis produktu: Kartáče od švédské značky Iris Hantwerk posouvají daleko za známé hranice to, co nazýváme ruční prací. Kartáče jsou totiž ručně vyráběny ve švédské malé dílně se 14 zaměstnanci, a to řemeslníky se zrakovým postižením. Ti tak mají možnost pracovat na zajímavém projektu a žít plnohodnotný život. Na kartáče jsou použity ty nejlepší přírodní materiály, které tak navazují na švédskou tradici ohledně péče o tělo a zdraví. O MATERIÁLU Kartáč je vyroben z Tampico vláken. Ty se dostávají z listů konkrétních druhů agáve, které rostou především v Mexiku. Listy se musí nejdříve nařezat a vymlátit, protože až poté se uvolní tolik cenná vlákna ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna za skvělou cenu 419 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna

Lukáš
Pro mé potřeby je Iris Hantverk Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna Iris Hantverk - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna Iris Hantverk na zahradu

Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Iris Hantverk, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 419 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Iris Hantverk
- číslo EAN 7312511003993 z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna Vybavení koupelny
Cena zboží
419 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Iris Hantverk

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Přírodní kartáč na nehty Iris Hantwerk, Tampico vlákna) potřebujete dokumentaci od výrobce (Iris Hantverk), manuály 7312511003993, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.