Info o Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l - hodnocení a parametry

Informace: Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l Pomůcky pro úklid Ladelle

Popis produktu: PŘÍRODNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDKY LADELLE → 100 % přírodní (bez chemie, amoniaku, sulfátů, parabenů a bělidel) → vyrobeno v Austrálii z lokálních zdrojů → cruelty free - nikdy nebyly testovány na zvířatech → přirozeně rozložitelné, neznečišťují vodu → ve 100% rozložitelných PET lahvičkách Chcete po úklidu cítit svěří peprnou vůni citronu? Pak jste tady správně. Čisticí prostředek je vyroben ze 100% přírodních ingrediencí a ovoněn je čistými esenciálními oleji. Ale nebojte se, to, že jsou přírodní, neznamená, že nezatočí s odolnou špínou! Příroda a čistota jdou ruku v ruce! Australané jsou mnohem dále v ekologických myšlenkách i činech. A tak není divu, že i úklid berou zodpovědně a s ohledem na přírodu. Značka Ladelle kromě nádobí a kuchyňského textilu nabízí i 100% přírodní čisticí prostředky. Pečujte o sebe, svou domácnost i planetu zároveň. Lepší pro vás, lepší pro celou planetu! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l za skvělou cenu 439 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pomůcky pro úklid na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l

Lukáš
Pro mé potřeby je Ladelle Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l skvělá volba v kategorii Pomůcky pro úklid.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l Ladelle - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l Ladelle na zahradu

Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l Pomůcky pro úklid Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Ladelle, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 439 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ladelle
- číslo EAN 9314689790246 z výroby
- produkt je v kategorii Pomůcky pro úklid


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l Pomůcky pro úklid
Cena zboží
439 Kč
Dostupnost
07.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pomůcky pro úklid Ladelle

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Přírodní čisticí prostředek na podlahy s vůní máty a citronu Ladelle, 1 l) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ladelle), manuály 9314689790246, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.