Info o Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA - hodnocení a parametry

Informace: Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA Bazénová chemie PROXIM

Popis produktu: Bazénová chemie Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA: Skvělým pomocníkem pro údržbu bazénu je tento multifunkční prostředek LAGUNA QUATRO. Přípravek QUATRO ve formě tablet likviduje řasy a zabraňuje následnému růstu. Také umožňuje vyvločkování nečistot, dezinfikuje a stabilizuje vodu v bazénu. Díky této čtyřkombinace se kvalita vody udržuje ve stále dobrém stavu. Udržujte váš bazén v čistotě po celou sezónu.  Klíčové vlastnosti bazénové chemie LAGUNA QUATRO, 1 kgMultifunkční prostředek Laguna Quatro pro údržbu bazénuPomalu rozpustné tabletyDezinfikuje a stabilizuje bazénovou voduLikviduje řasy a zabraňuje jejich růstuUmožňují vyvločkování nečistotBalení obsahuje 1 kg přípravku Dávkování:Použitím této 200 g tablety lze ošetřit vodu v bazénu o velikosti 30 m3 na 5–7 dní.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA za skvělou cenu 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA

Lukáš
Pro mé potřeby je PROXIM Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA PROXIM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA PROXIM na zahradu

Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada PROXIM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PROXIM
- číslo EAN 8595039310524 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA Bazénová chemie
Cena zboží
399 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie PROXIM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Přípravek LAGUNA QUATRO pro údržbu vody 1kg + 50% ZDARMA) potřebujete dokumentaci od výrobce (PROXIM), manuály 8595039310524, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.