Info o Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg - hodnocení a parametry

Informace: Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg Bazénová chemie PROXIM

Popis produktu: Bazénová chemie Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg: Sháníte ideální přípravek pro ošetření bazénové vody? PROXIM ŠOK P je tou správnou volbou, a to jak při napouštění, tak při pravidelné údržbě. Tato bazénová chemie je bezchlorová, a díky tomu nezanechává ve vodě žádný nepříjemný zápach. Nedochází ani k dráždění očí a pokožky. Ošetřením se voda stává kvalitní a hygienicky nezávadnou.  Klíčové vlastnosti přípravku PROXIM OXI ŠOK PPROXIM OXI ŠOK P ideální pro ošetření bazénové vodyVhodná při napouštění i pravidelné údržběBezchlorová bazénová chemieNezanechává ve vodě nepříjemný zápachNedochází k dráždění očí a pokožkyBalení obsahuje 1,2 kg prostředku Dávkování:Při prvním ošetření vody a jako šokové opatření cca. každé 2 týdny dávkujte 40 - 80 g / 10 m3. Během provozu bazénu přidávejte podle potřeby tak, aby při kontrolním měření u výstupu vody z bazénu do filtračního okruhu byla hodnota koncentrace aktivního kyslíku minimálně 8 mg/l. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg za skvělou cenu 469 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg

Lukáš
Pro mé potřeby je PROXIM Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg PROXIM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg PROXIM na zahradu

Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada PROXIM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 469 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PROXIM
- číslo EAN 8594019361280 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg Bazénová chemie
Cena zboží
469 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie PROXIM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Přípravek do bazénů OXI ŠOK P 1,2kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (PROXIM), manuály 8594019361280, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.