Info o Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem - hodnocení a parametry

Informace: Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem Příslušenství k solárním ohřevům

Popis produktu:

Připojovací sada k solárnímu ohřevu určena pouze na solární panely s ukončením sběrného portubí na "bajonetový zámek".

Sada pro připojení solárních panelů slouží k zaslepení dvou vývodů a k instalaci na „bajonetový zámek“ 2ks kolen na zbývající vývody. Na kolena lze nasadit hadici o průměru 32/38mm. POZOR!!! Tato instalační sada je určena pouze na solární panely s ukončením sběrného portubí na „bajonetový zámek“. Před zakoupením sady zkontrolujte zda tato instalační sada je vhodná pro váš solární ohřev!!!!

Vnější průměr u vnitřního kolena, nebo zátky je 41mm.

Vnitřní průměr u vnějšího kolena, nebo zátky je 44mm.

Sada obsahuje:

  • 4ks těsnění
  • 1ks vnitřní záslepky
  • 1ks vnější záslepky
  • 1ks vnitřního kolena
  • 1ks vnějšího kolena

Sada není vhodná pro solární ohřevy které mají trubkové zakončení sběrného potrubí (případně zakončení s klasickým závitem) bez bajonetových zám­ků.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod bazenyshop.cz nabízí zboží Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem za skvělou cenu 120 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k solárním ohřevům na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem

Lukáš
Pro mé potřeby je Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem skvělá volba v kategorii Příslušenství k solárním ohřevům.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem od xkrát prověřeného e-shopu bazenyshop.cz.


Honza
Na bazenyshop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem na zahradu

Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem Příslušenství k solárním ohřevům Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu bazenyshop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 120 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 8595653405576 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k solárním ohřevům


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu bazenyshop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem Příslušenství k solárním ohřevům
Cena zboží
120 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » bazenyshop.cz
Doručení Příslušenství k solárním ohřevům

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Připojovací sada k solárnímu ohřevu s bajonetem) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 8595653405576, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu bazenyshop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.