Info o Přídavná klimatizace do auta - hodnocení a parametry

Informace: Přídavná klimatizace do auta Autodoplňky Kokiska

Popis produktu: Klepete se v zimním období každé ráno chladem poté, co jste museli škrábat namrzlé okénko a topení ve Vašem autě ne a ne začít hřát dostatečně rychle? Nebo v letních vedrech naopak Vaše klimatizace nezvládá ochlazovat Vaše zpocené čelo? Tak všem těmto potížím je od nynějška konec. Stačí totiž zapojit toto přídatné topení/klimatizaci, připevnit ho třeba na palubní desku nebo do zadní části automobilu a zapojit do automobilového zapalovače. V zimě Vám pomůže k rychlému rozmrazení čelního skla a v létě si zase budete moct zapnout ventilátor, který do Vašeho auta dodá příjemný, chladný vzduch.Až ráno rozmrazíte namrzlé čelní sklo, otočte si topení na Vás a ihned se ohřejete! Rozměry: 13 x 11 x 7,5 cm Délka kabelu: 150 cm Zástrčka pro připojení do standardní zásuvky zapalovače v automobilu Možnost otáčení o 180° Připevnění pomocí přiloženého pěnového lepidla nebo šroubků Výkon: 150 W Napájecí zdroj: 24 V 1 x Přídavné topení a klimatizace do auta... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Přídavná klimatizace do auta za skvělou cenu 243 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Autodoplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Přídavná klimatizace do auta

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Přídavná klimatizace do auta skvělá volba v kategorii Autodoplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Přídavná klimatizace do auta od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Přídavná klimatizace do auta}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Přídavná klimatizace do auta mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Přídavná klimatizace do auta Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Přídavná klimatizace do auta, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Přídavná klimatizace do auta Kokiska na zahradu

Přídavná klimatizace do auta Autodoplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Přídavná klimatizace do auta i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 243 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Přídavná klimatizace do auta na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Autodoplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Přídavná klimatizace do auta Autodoplňky
Cena zboží
243 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Autodoplňky Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Přídavná klimatizace do auta) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.