Info o Přepravní box pro domácí mazlíčky XL - hodnocení a parametry

Informace: Přepravní box pro domácí mazlíčky XL Cestování se psem Kokiska

Popis produktu: Skládací přepravní box pro domácí zvířata XLPraktický přepravní box pro psy, kočky a spol. Může být složen a úsporně uložen. Přepravní box, který je samozřejmě také vhodný pro kočky a ostatní domácí zvířata, je vyroben z odolného nylonu 600D / 1000D Oxford. To znamená, že nejen odpuzuje vodu a nečistoty, ale je také velmi robustní.Nylonový kryt je přitažen přes ocelový výplet, který zajišťuje boxu velkou stabilitu. Tím je box stabilní je stabilní a můžete bezpečně transportovat svého mazlíčka z A do B. Nylonový materiál má však ještě jednu výhodu: lze ho snadno čistit - jednoduše otřete nebo umyjete. Mimochodem, můžete použít přepravní box i jako boudu - váš čtyřnohý přítel se v něm bude cítit jako doma. A pokud box nepotřebujete, můžete jej velmi rychle složit a snadno uskladnit. Ideální pro cestu na dovolenou nebo k veterináři.Přístup do přepravní schránky, zvířata najdou přes velký vchod. Dveře se otevírají pomocí zipů a lze je srolovat a nechat otevřené pomocí suchého zipu. Velkoryse navržené okno poskytují zvířatům čerstvý vzduch. Přepravní box je vybaven separátní taškou pro lehké občerstvení, jako jsou pochutiny. Box pro domácí mazlíčky nabízíme ve vínově červené barvě (lehce tmavší než na fotografii) o rozměrech 83 x 60 x 60 cm.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Přepravní box pro domácí mazlíčky XL za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Cestování se psem na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Přepravní box pro domácí mazlíčky XL

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Přepravní box pro domácí mazlíčky XL skvělá volba v kategorii Cestování se psem.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Přepravní box pro domácí mazlíčky XL od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Přepravní box pro domácí mazlíčky XL}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Přepravní box pro domácí mazlíčky XL mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Přepravní box pro domácí mazlíčky XL Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Přepravní box pro domácí mazlíčky XL, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Přepravní box pro domácí mazlíčky XL Kokiska na zahradu

Přepravní box pro domácí mazlíčky XL Cestování se psem Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Přepravní box pro domácí mazlíčky XL i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Přepravní box pro domácí mazlíčky XL na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410308296 z výroby
- produkt je v kategorii Cestování se psem


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Přepravní box pro domácí mazlíčky XL Cestování se psem
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Cestování se psem Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Přepravní box pro domácí mazlíčky XL) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410308296, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.