Info o Pražská kuchyně běžná i sváteční - hodnocení a parametry

Informace: Pražská kuchyně běžná i sváteční Národní, regionální kuchařky Argo

Popis produktu: Kniha Pražská kuchyně běžná i sváteční:Pokus najít odpověď na to, zda pražská kuchyně měla svůj vyhraněný ráz, není zcela jednoduchý. Praha nikdy nebyl malou kulturně uzavřenou enklávou, naopak vždy se jednalo o otevřené město přijímající stále nové vlivy. V knize Pražská kuchyně běžná i sváteční Pavel Růt představuje znovu své rozsáhlé znalosti pražských dějin a jejich nejrůznějších aspektů. Prokazuje přitom nesmírnou erudici literární i uměleckou a jeho nový počin je dalším cenným příspěvkem k poznání málo známé tváře Prahy 19. století a její každodenní historie. Je určena nejen odborníkům a zájemcům o pragensie, ale může poskytnout i praktické vodítko současným pražským restauratérům, gurmetům a gurmánům všeho druhu. V knize jsou zastoupeny recepty pokrmů v té době pro Prahu typické, ale i zápisky z cest na zkušenou, které podnikali známí pražští hoteliéři. Můžete se seznámit s recepty na polévku pro chudé, válečnou kuchařkou, ale také sváteční kuchyní. To vše přináší nevšední pohled na to, jak se od roku 1800 dodneška poměrně radikálně měnila kuchyně, jak co se vybavení týká, tak jídel, která se v ní vařila.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Pražská kuchyně běžná i sváteční za skvělou cenu 340 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Pražská kuchyně běžná i sváteční

Lukáš
Pro mé potřeby je Argo Pražská kuchyně běžná i sváteční skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Pražská kuchyně běžná i sváteční od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Pražská kuchyně běžná i sváteční}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Pražská kuchyně běžná i sváteční mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Pražská kuchyně běžná i sváteční Argo - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Pražská kuchyně běžná i sváteční, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Pražská kuchyně běžná i sváteční Argo na zahradu

Pražská kuchyně běžná i sváteční Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Pražská kuchyně běžná i sváteční i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Argo, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 340 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Pražská kuchyně běžná i sváteční na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Argo
- číslo EAN 9788025723814 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Pražská kuchyně běžná i sváteční Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
340 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky Argo

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Pražská kuchyně běžná i sváteční) potřebujete dokumentaci od výrobce (Argo), manuály 9788025723814, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.