Info o Praktická zeleninová zahrada - hodnocení a parametry

Informace: Praktická zeleninová zahrada Užitková zahrada Esence

Popis produktu: Kniha Praktická zeleninová zahrada:Pěstitelské rady a návrhy na drobné úpravy v zahradě, které umožní získat vyšší výnosy a efektivněji využít i malé prostory. Autorka nabízí návody na drobné projekty, ať už je to podpěra k popínavým fazolím, síťka na ochranu ovoce nebo pařeník, který odpuzuje slimáky, a zároveň uvádí tipy, jak správně provádět výsadbu, rýt půdu a jak sklidit a využít bohatou úrodu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Praktická zeleninová zahrada za skvělou cenu 337 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Užitková zahrada na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Praktická zeleninová zahrada

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Praktická zeleninová zahrada skvělá volba v kategorii Užitková zahrada.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Praktická zeleninová zahrada od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Praktická zeleninová zahrada}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Praktická zeleninová zahrada mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Praktická zeleninová zahrada Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Praktická zeleninová zahrada, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Praktická zeleninová zahrada Esence na zahradu

Praktická zeleninová zahrada Užitková zahrada Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Praktická zeleninová zahrada i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 337 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Praktická zeleninová zahrada na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075494153 z výroby
- produkt je v kategorii Užitková zahrada


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Praktická zeleninová zahrada Užitková zahrada
Cena zboží
337 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Užitková zahrada Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Praktická zeleninová zahrada) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075494153, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.