Info o Práce s kůží - hodnocení a parametry

Informace: Práce s kůží Hobby Metafora, s.r.o.

Popis produktu: Kniha Práce s kůží: Kůže je krásný materiál a práce s ní přináší velké uspokojení.Jako přírodní materiál má svoji hodnotu a každý kousek je jedinečný. Naučte se, jak můžete přímo u sebe doma vyrábět stylové a krásné kousky z kůže, od předmětů do domácnosti až po módní doplňky.Práce s kůží vás provede 20 jednoduchými projekty, jejichž výsledek bude velmi působivý a originální, ať už jde o vyplétanou lavici, košík na dřevo, křeslo, tašku, pouzdro nebo dokonce zástěru. Díky této knize zvládnete základní dovednosti brašnářského řemesla, jako ruční sešívání, vyplétání, nýtování nebo spojování řemínkem či tkaní, a dokážete vytvořit elegantní věci trvalé hodnoty. Zjistíte vše o práci s tímto přírodním materiálem vzácné kvality, který dodá čemukoli, co vytvoříte, jedinečné vlastnosti. Práce s kůží je čistá, můžete ji provozovat kdekoli, s minimálním nárokem na prostor. Nástroje i materiály si snadno obstaráte v obchodě. Vše, co potřebujete, je pracovní stůl a chuť začít.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Práce s kůží za skvělou cenu 297 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hobby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Práce s kůží

Lukáš
Pro mé potřeby je Metafora, s.r.o. Práce s kůží skvělá volba v kategorii Hobby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Práce s kůží od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Práce s kůží}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Práce s kůží mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Práce s kůží Metafora, s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Práce s kůží, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Práce s kůží Metafora, s.r.o. na zahradu

Práce s kůží Hobby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Práce s kůží i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Metafora, s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 297 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Práce s kůží na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Metafora, s.r.o.
- číslo EAN 9788073595494 z výroby
- produkt je v kategorii Hobby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Práce s kůží Hobby
Cena zboží
297 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hobby Metafora, s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Práce s kůží) potřebujete dokumentaci od výrobce (Metafora, s.r.o.), manuály 9788073595494, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.