Info o Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů - hodnocení a parametry

Informace: Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů Zápisníky a psací potřeby Remember

Popis produktu: Značka Remember to s barvami zkrátka umí! Hravost a živelnost jejích designů je patrná na první pohled. A proč tomu tak je? Remember vám chce předat kus sebe, chce do vás vlít silný doušek nezkrotné energie, s níž budete zvládat běžné denní úkony, ale také čelit velkým dobrodružstvím. Přesvědčte se sami, že i tento malý kousek vám dokáže rozproudit krev v žilách. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zápisníky a psací potřeby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů

Lukáš
Pro mé potřeby je Remember Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů skvělá volba v kategorii Zápisníky a psací potřeby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů Remember - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů Remember na zahradu

Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů Zápisníky a psací potřeby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Remember, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Remember
- číslo EAN 4260331697348 z výroby
- produkt je v kategorii Zápisníky a psací potřeby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů Zápisníky a psací potřeby
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
07.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Zápisníky a psací potřeby Remember

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Poznámkový blok Remember Circus, 200 listů) potřebujete dokumentaci od výrobce (Remember), manuály 4260331697348, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.