Info o POWERPLUS POWX1420 - hodnocení a parametry

Informace: POWERPLUS POWX1420 Okružní Powerplus

Popis produktu: Okružní pila POWERPLUS POWX1420: S mini okružní pilou bude řezání dřeva hračkou. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a tvarovaná rukojeť přispívají k velmi snadné manipulaci a komfortnímu používání i při větším počtu řezů. Okružní pila POWERPLUS POWX1420 mini 600W dosahuje prořezu až do hloubky 42,8 mm při 90°. Stroj je určen především pro řezání masivního dřeva, dřevotřísky, překližky, hliníku, dlaždic a kamene v pevné poloze. Postranní vodítko pomůže k přesným a čistým řezům. Případně upravíte úhel řezání. Součástí je flexibilní hadice pro odsávání pilin. Klíčové vlastnosti okružní pily POWERPLUS POWX1420 mini 600WKompaktní a lehká okružní pilaMěkká, tvarovaná rukojeť i pro jednoruční použitíPostranní vodítko a nastavitelný úhelProřez až 42,8 mm při 90° a 28 mm při 45°Flexibilní hadice k odsávání pilin ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží POWERPLUS POWX1420 za skvělou cenu 2 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Okružní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - POWERPLUS POWX1420

Lukáš
Pro mé potřeby je Powerplus POWERPLUS POWX1420 skvělá volba v kategorii Okružní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt POWERPLUS POWX1420 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého POWERPLUS POWX1420}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu POWERPLUS POWX1420 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka POWERPLUS POWX1420 Powerplus - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o POWERPLUS POWX1420, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží POWERPLUS POWX1420 Powerplus na zahradu

POWERPLUS POWX1420 Okružní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace POWERPLUS POWX1420 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Powerplus, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

POWERPLUS POWX1420 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Powerplus
- číslo EAN 5400338071843 z výroby
- produkt je v kategorii Okružní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

POWERPLUS POWX1420 Okružní
Cena zboží
2 190 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Okružní Powerplus

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (POWERPLUS POWX1420) potřebujete dokumentaci od výrobce (Powerplus), manuály 5400338071843, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.