Info o POWERPLUS POWX1415 - hodnocení a parametry

Informace: POWERPLUS POWX1415 Elektrické Powerplus

Popis produktu: Pila ocaska POWERPLUS POWX1415: Pila ocaska je šikovný nástroj pro hrubší i jemnější práce. Řeže větvě i police pomocí přiloženého pilového plátku (150 mm), ale se správně zvoleným plátkem uříznete i kovové, plastové a sádrokartonové materiály. Dokoupit lze různé plátky KREATOR. Pila ocaska POWERPLUS POWX1415 mini je malá a lehká navzdory kovové převodovce a dobře se používá i v jedné ruce díky ergonomicky tvarované rukojeti. Je vybavena ochranným krytem, systémem rychlé výměny plátku a elektronickou regulací otáček, takže vyhoví při řezání různých předmětů.  Klíčové vlastnosti pily ocasky POWERPLUS POWX1415 miniMalá a kompaktní pila i pro jednoruční použitíPro řezání všech materiálů (dřevo, kovy, plasty, sádrokartony…)Plátek pod ochranným krytem a s rychlou výměnouMěkčené, ergonomicky tvarované držadloKufřík pro uložení + 150mm pilový plátekNapájení 230V (3metrový kabel) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží POWERPLUS POWX1415 za skvělou cenu 1 989 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Elektrické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - POWERPLUS POWX1415

Lukáš
Pro mé potřeby je Powerplus POWERPLUS POWX1415 skvělá volba v kategorii Elektrické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt POWERPLUS POWX1415 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého POWERPLUS POWX1415}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu POWERPLUS POWX1415 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka POWERPLUS POWX1415 Powerplus - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o POWERPLUS POWX1415, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží POWERPLUS POWX1415 Powerplus na zahradu

POWERPLUS POWX1415 Elektrické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace POWERPLUS POWX1415 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Powerplus, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 989 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

POWERPLUS POWX1415 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Powerplus
- číslo EAN 5400338071874 z výroby
- produkt je v kategorii Elektrické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

POWERPLUS POWX1415 Elektrické
Cena zboží
1 989 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Elektrické Powerplus

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (POWERPLUS POWX1415) potřebujete dokumentaci od výrobce (Powerplus), manuály 5400338071874, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Elektrické - Zobrazit další produkty