Info o POWERPLUS POWEB9050 - hodnocení a parametry

Informace: POWERPLUS POWEB9050 Originální Powerplus

Popis produktu: Nabíječka akumulátorů POWERPLUS POWEB9050: Nabíječka efektivně doplní akumulátory nejrůznějších elektrických nástrojů značky POWERPLUS. POWERPLUS POWEB9050 se řadí do série „One Fits All“, kde najdete vrtačky, šroubováky, přímočaré i kotoučové pily, rotační či úhlové brusky. Mezi větší zahradní technikou pak třeba fukar listí, elektrické nůžky na plot, vyžínač nebo sekačku na trávu. Klíčové vlastnosti sady POWERPLUS POWEB9050Originální nabíječka baterií POWERPLUS„One Fits All“ pro aku nářadí a zahradní techniku ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží POWERPLUS POWEB9050 za skvělou cenu 540 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Originální na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - POWERPLUS POWEB9050

Lukáš
Pro mé potřeby je Powerplus POWERPLUS POWEB9050 skvělá volba v kategorii Originální.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt POWERPLUS POWEB9050 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého POWERPLUS POWEB9050}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu POWERPLUS POWEB9050 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka POWERPLUS POWEB9050 Powerplus - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o POWERPLUS POWEB9050, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží POWERPLUS POWEB9050 Powerplus na zahradu

POWERPLUS POWEB9050 Originální Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace POWERPLUS POWEB9050 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Powerplus, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 540 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

POWERPLUS POWEB9050 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Powerplus
- číslo EAN 5400338075964 z výroby
- produkt je v kategorii Originální


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

POWERPLUS POWEB9050 Originální
Cena zboží
540 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Originální Powerplus

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (POWERPLUS POWEB9050) potřebujete dokumentaci od výrobce (Powerplus), manuály 5400338075964, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.